Kochanym Babciom i Dziadkom


W dniu 24 stycznia 2020r. gościliśmy w naszej szkole  kochane babcie i dziadków.  Pani dyrektor Katarzyna Depczyńska – Wlazło ciepło powitała zebranych i podziękowała za troskę i miłość, jaką obdarzają dziadkowie swoje wnuki. Trwając w atmosferze świąt Bożego Narodzenia, dzieci zaprezentowały gościom „Bajkowe Jasełka” . Występy najmłodszych zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie  na naszej scenie pojawiły się dzieci, ale nieco starsze. Ukochanym babciom i dziadkom  niespodziankę przygotowały Mamy, przedstawiając w żartobliwej formie utwór J. Tuwima pt. ”Rzepka”. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy z  wnuków. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki , a potem wszyscy bawili się na zabawie karnawałowej prowadzonej przez p. Sylwię.

        

 

 

Szkoła Niepodległej

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
« sierpień    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kategorie

Święta białe jak opłatek

Świeć, gwiazdeczko mała, świeć