NASZ UŚMIECH DO ANIOŁA


Drodzy Państwo,

…każdy ma swojego Anioła…

W związku z tym, że w tym roku nie odbędzie się tzw. Noc Świętych w tradycyjnej formie, proponujemy Państwu i Waszym Dzieciom udział w „akcji”, która doda otuchy i nakieruje nasze myśli na pozytywne wartości, radość, nadzieję, dobro, pokój – pod hasłem: NASZ UŚMIECH DO ANIOŁA.

Zachęcamy, aby dzieci wykonały płaską lub przestrzenną sylwetkę anioła i umieściły ją w oknie swojego domu. Niech podczas najbliższego weekendu, a zwłaszcza soboty i niedzieli będzie ona znakiem jedności młodego pokolenia spod znaku Jana Pawła II – patrona naszej szkoły. Figurki mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnych rozmiarach. Niech to będzie: „taki mały, taki duży, taki gruby lub taki chudy”, ale też radosny „nasz Anioł”.

„Właścicieli” kilku ciekawych aniołów czeka niespodzianka: niewidzialna ręka wykona im zdjęcia i zadba o umieszczenie na szkolnej stronie www.

 

Szkoła Niepodległej

listopad 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kategorie

Święta białe jak opłatek

Świeć, gwiazdeczko mała, świeć