ORGANIZACJA ZDALNEGO NAUCZANIA


Szanowni Rodzice,
informujemy, że zgodnie z zapisami nowych rozporządzeń, od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. nauka w naszej szkole odbywać się będzie obowiązkowo z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Nauczyciele będą zamieszczali swoje lekcje (materiały, zadania) na platformie Moodle, która jest dostępna dla Państwa i uczniów pod adresem moodle.zsppyzdry.plMożna ją także uruchomić z internetowej strony szkoły. Na szkolnej stronie internetowej zamieszczona jest również Instrukcja korzystania z platformy Moodle
W temacie lekcji z danego przedmiotu umieszczona będzie informacja, której klasy ta lekcja dotyczy. Zdalnym nauczaniem objęte są wszystkie przedmioty we wszystkich klasach. Znajduje się również zakładka Logopeda, w której znajdą Państwo różnorodne ćwiczenia i wskazówki do utrwalania ze swoimi dziećmi poprawnej wymowy.
Praca ucznia może być oceniona. Oceny będą wpisywane do dziennika. Wszelkie wykonane prace i zadania – uczniowie powinni przesyłać na służbowe maile nauczycieli.
Link do:
Drodzy Rodzice, musimy z wyczuciem organizować plan dnia dzieciom uwzględniając ich szeroko rozumiane możliwości. Jeśli dziecko nie daje sobie rady z postawionymi przed nim zadaniami – może warto od nich odstąpić i skonsultować z nauczycielem.

Szkoła Niepodległej

listopad 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kategorie

Święta białe jak opłatek

Świeć, gwiazdeczko mała, świeć