Call: 63 2768 745 | Email: szkola@pyzdry.eu

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY


Dzisiaj nasza szkoła mieniła się wszystkimi kolorami tęczy. Każda klasa ubrała się w wylosowany kolor, chcąc w ten sposób przywitać wiosnę. Dzień Wiosny w końcu zdarza się raz do roku.
W związku z tym dniem czekały na uczniów różne wyzwania. Młodzież musiała spakować podręczniki i przybory szkolne w inny kreatywny sposób niż w plecaki. A kreatywność naszych uczniów była ogromna! Pojawiły się wózki na zakupy, kartony od sprzętów elektronicznych, pojemniki do przechowywania ciasta a nawet transportery do przewożenia zwierząt.
Następnie uczniowie klas 4-8 mieli możliwość sprawdzić się w roli nauczycieli, przygotowali i poprowadzili wybrane przez siebie lekcje.

Długie przerwy były również bardzo aktywne. Mogliśmy obejrzeć pokaz mody strojów na różne okazje – uczniowie niczym na wybiegu prezentowali stroje do kina, do teatru, kościoła, na mecz, na dyskotekę, na uroczystość rodzinną, na wycieczkę czy strój galowy.
Podczas kolejnej przerwy uczniowie wzięli udział w wspólnej zabawie ruchowej na boisku szkolnym. To był wspaniały dzień.

Autorzy artykułu: p. Weronika Balicka i p. Anna Duszak
Autorzy fotografii: p. Weronika Balicka i . Robert Dyl

Laboratoria Przyszłości

Szkolny Klub Sportowy

Szkoła Niepodległej

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kategorie

Skip to content