Podczas apelu 13.06.2019 r. uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali dyplomy, nagrody i pamiątkowe medale, ponieważ bardzo liczną grupę wyróżnionych stanowili szkolni sportowcy.
Uczniowie klasy IV c zdobyli tytuł Mistrza Czytelnictwa w roku szkolnym 2018/19
Uczniowie klasy IV b zdobyli tytuł Wicemistrza Czytelnictwa w roku szkolnym 2018/19
Magdalena Zaranek – uczennica klasy VII b zdobyła tytuł Czytelnika roku 2018/19. Wypożyczyła 34 książki.
Sukcesy odnieśli uczniowie w konkursach w dziedzinie języka niemieckiego:
Samanta Wajnert – I miejsce w woj. wielkopolskim w konkursie Sprachdoktor
Piotr Skrzydlewski – II miejsce w woj. wielkopolskim w konkursie Sprachdoktor
IV miejsce w woj. wielkopolskim w konkursie Deutschfreund
Anna Wlazło – IV miejsce w woj. wielkopolskim w konkursie Deutschfreund
VIII miejsce w woj. wielkopolskim w konkursie Sprachdoktor
Bartek Kryszak (kl. VIIa), Mateusz Wrzaskowski (kl. VIIIb) i Piotr Wrzaskowski (kl. VIIIa)
otrzymali dyplomy za udział w Konkursie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
Nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnili uczniów za sukcesy sportowe.
Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce w Wielkopolsce w Turnieju Orlik Tap
Lena Szymańska uzyskała tytuł Najlepszej zawodniczki tego turnieju.
Zdobywcy I miejsca w Powiatowym Turnieju piłki nożnej chłopców.
Kornel Kuczka, Mateusz Pilarski, Oskar Cichoblas, Fabian Sarbinowski,
Oskar Mosiński, Maksymilian Chaciuk, Ignacy Jankowski, Filip Blachowski
Bogusław Blachowski (kl. IVc) –Mistrz Powiatu w drużynowym tenisie stołowym
Nicola Janke (kl. IVb) –aktywny udział w zajęciach SKS
Patrycja Frątczak (kl. Va) –zawodniczka srebrnej drużyny piłkarek ręcznych powiatu wrzesińskiego
Małgorzata Musiałowska (kl. Va) –II miejsce w powiecie wrzesińskim w konkurencji bieg 60 m
Klaudia Walicka (kl. VI a) – II miejsce w powiecie wrzesińskim w drużynowym tenisie stołowym
Sandra Ignaszak (VI a) – 100% frekwencja w zajęciach SKS
Zuzanna Skrzydlewska (VI b) – aktywny udział w Czwartkach Lekkoatletycznych
Wiktoria Cichoblas (kl. VIIa) – zawodniczka srebrnej drużyny piłkarek ręcznych powiatu wrzesińskiego
Dziewczęta z klas VIII i III gimnazjum wywalczyły I miejsce w Powiatowym turnieju piłki ręcznej
Marika Goździewicz, Ola Kucharek, Wiktoria Dropińska, Karolina Przybylska
Zuza Chojnacka, Agnieszka Banaszak, Samanta Wajnert, Kasia Zawodniak
Uczniowie IIIa i IIIb gimnazjum aktywnie uczestniczyli w zajęciach SKS, co zaprocentowało
II miejscem w Powiatowym Turnieju piłki koszykowej chłopców
Michał Zerner, Stefan Tafelski, Mateusz Frontczak, Mateusz Tyc, Dominik Grzelewski