Call: 63 2768 745 | Email: szkola@pyzdry.eu

Szkolny Festiwal Naukowy


W poniedziałek, 3 czerwca 2024 roku, nasza szkoła zorganizowała wyjątkowe wydarzenie –
Szkolny Festiwal Naukowy, który połączony został z obchodami Dnia Dziecka.
     Był to dzień pełen naukowych odkryć, wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w licznych warsztatach i pokazach naukowych przygotowanych przez naszych nauczycieli. W salach lekcyjnych można było znaleźć stanowiska tematyczne, które obejmowały różnorodne dziedziny nauki: doświadczenia chemiczne, pokazy fizyczne,robotykę, interaktywne potyczki z językiem angielskim, magię języka polskiego, obserwacje mikroskopowe, świat wulkanów, ginące zawody, matematyczne potyczki, analogowe instrumenty pomiarowe, wydruk 3D „na żywo”, nasz Patron, ja i moja klasa, warsztaty pierwszej pomocy, teatrzyk „Na straganie”. Był to czas, który pokazał, że nauka może być fascynująca
i przynosić dużo satysfakcji.
Po intensywnych warsztatach naukowych, na uczniów czekał wspólny posiłek, który zorganizowany został na szkolnym boisku
w formie pikniku. Była to doskonała okazja do integracji i wymiany wrażeń z przeżytych warsztatów.
Organizacja festiwalu była możliwa dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej –nauczycieli, uczniów, a także rodziców, którzy upiekli pyszne ciasta. Wspólna praca i współpraca przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia, a także pokazały, że razem możemy osiągnąć wiele.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia.
Sponsorom:
Panu Janowi Matysiak Piekarnia w Tomicach,
Państwu Małgorzacie i Grzegorzowi Paszak P.P.HU Zakład Przetwórstwa Mięsnego Paszak w Pyzdrach,
Pani Aleksandrze Nowickiej F.H.U AMBER oraz
Dyrektorowi Banku Spółdzielczego w Pyzdrach panu Markowi Sobczakowi
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców, w szczególności p. Annie Nowaczyk- Tamborskiej, p. Wioletcie Malińskiej oraz p. Marcie Zielińskiej za pomoc w trakcie trwania festiwalu.

Laboratoria Przyszłości

Szkolny Klub Sportowy

Szkoła Niepodległej

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kategorie

Skip to content