Call: 63 2768 745 | Email: szkola@pyzdry.eu

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023


Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęła się udziałem społeczności szkolnej we mszy świętej w kościele farnym. Następnie uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja oraz grono pedagogiczne zgromadzili się w hali widowiskowo – sportowej.

Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły, odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru przez absolwentów przedstawicielom klas VI i VII, którzy od tej pory będą pełnić służbę w poczcie sztandarowym.Delegacje absolwentów z poszczególnych klas złożyły uroczyste ślubowanie.

Następnie głos zabrała pani dyrektor Ilona Zielińska. W swojej wypowiedzi nawiązała do kończącego się roku szkolnego oraz pracy uczniów i nauczycieli.

Pani dyrektor wraz ze swoim zastępcą panią Anną Duszak złożyły podziękowania za długoletnią pracę odchodzącej na emeryturę nauczycielce pani Elżbiecie Kłossowskiej.

Kolejno swoje słowa do zebranych skierowały: przewodnicząca Rady Miejskiej w Pyzdrach pani Justyna Sosnowska oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Sylwia Kaźmierska.Uczniowie klas VIII żegnając szkołę, wychowawców, nauczycieli i młodszych kolegów zaprezentowali część artystyczną.Swoich starszych kolegów pożegnali uczniowie klasy VII, wręczając im pamiątkowe wydruki wykonane za pomocą drukarki 3D.Następnie wręczono świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu.

Klasa IV a

Klasa IV b

Klasa V aKlasa V bKlasa VI aKlasa VI b

Klasa VII a

Absolwenci:

Klasa VIII aKlasa VIII b

Klasa VIII c

Nawiązując do szkolnej tradycji zaprezentowano absolwentów, którzy uzyskali tytuł Primus Inter Pares.Podziękowania i dyplomy otrzymali także uczniowie pełniący służbę w poczcie sztandarowym.

I czas rozpocząć zasłużony wypoczynek…

 

 

Laboratoria Przyszłości

Szkolny Klub Sportowy

Szkoła Niepodległej

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kategorie

Skip to content