Pasowanie na przedszkolaka i ucznia w szkole filialnej


Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w Szkole Filialnej we Wrąbczynkowskich Holendrach  jest pasowanie na przedszkolaka i ucznia. Odbyło się ono 25 października. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego przedszkolaka i ucznia moment, dzieci  zaprezentowały  swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców i gości. Pierwszacy swoją postawą udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na flagę narodową. Dyrektor Szkoły, pan  Roman Dreżewski, dokonał ceremonii pasowania dotykając ramienia każdego ucznia dużym ołówkiem. Wszystkie dzieci zostały obdarowane pamiątkowymi dyplomami, książkami i słodyczami.  Na zakończenie uroczystości  cała społeczność szkolna wraz z gośćmi została zaproszona na poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Wszystkim przedszkolakom i pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły, a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.

Szkoła Niepodległej

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
« sierpień    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kategorie

Święta białe jak opłatek

Świeć, gwiazdeczko mała, świeć